האתר המקצועי בישראל לייעוץ, תכנון והזמנת חופשה או טיול בכרתים

באי כרתים העונה היא כמעט כל השנה!

כרתים הוא האי החמישי בגודלו בקרב איי הים התיכון, הוא הגדול באיי יוון ואחד מהמחוזות של יוון .האקלים בכרתים הוא מתון ברובו. הלחות גבוהה מאוד, בעיקר באזורים הקרובים לחוף. החורף באי מתון, ואם יש שלג, הוא יורד רק בפסגות ההרים הגבוהים. האי מתאים לטיול בכל עונות השנה, אולם יש לזכור כי עונת התיירות נפסקת בחורף וכך גם הטיסות הישירות לאי.
לגבי הטמפרטורות, במהלך הקיץ מגיעות הטמפרטורות לממוצע של 20 - 30 מעלות צלזיו והטמפרטורה הממוצעת בקיץ היא 24 מעלות, בסתיו ובאביב הטמפרטורות הממוצעות הינן 21-17 מעלות.
באזורי החוף עונת הגשמים מתחילה בסוף אוקטובר וממשיכה עד תחילת אפריל. החלק המזרחי של האי הוא חם יותר ויבש יותר, כנ"ל לגבי החוף הדרומי. האזורים ההררים של האי קרים ומושלגים בחורף.
 
ראו מלונות בכרתים ללא עמלות הזמנה ובאישור מיידי עם : בוקינג.קום

רוצים להנות מהחוויה האמיתית של האי כרתים ביוון?
נסו להמנוע מהזמנת חבילת נופש לכרתים, המלונות המוצעים במסגרת חבילות נופש אלה בדרך כלל המוניים מדי או אינם יחודיים או מספקים תמורה בינונית לכסף שלכם, הזמינו רק טיסה לכרתים ואת המלון הזמינו עצמאית באינטרנט, המלונות המומלצים ביותר ללא עמלות הזמנה מוצעים להזמנה באינטרנט! לחצו כאן

מאחר והאי כרתים הוא הדרומי ביותר מבין איי יוון והוא גם הנקודה הדרומית ביותר באירופה, הוא זוכה להכי הרבה ימי שמש חמימים באירופה, נתון זה הופך את עונת התיירות בכרתים לארוכה ביותר, כבר מסוף מרץ עד אוקטובר המאוחר, כאשר חודשי השיא התיירותיים הם יוני, יולי, אוגוסט, וספטמבר. גם באוקטובר ניתן לבקר אם כי בסוף אוקטובר החוף הדרומי של כרתים עדיף מכיון ששם שקט, צלול וחם יותר מהחוף הצפוני של כרתים. 

עם זאת מאחר ובאי כרתים ישנם הרים גבוהים, חלקם מושלגים, נחלים, ואטרקציות טבע רבות ומגוונות, בשנים האחרונות התפתחה בכרתים תיירות חורף איכותית מאד, כך שניתן די בקלות לומר שבאי כרתים העונה נמשכת ממש כל השנה!

ראו מקסימום מידה על טיסות לכרתים בעמוד טיסה לכרתים של אתר האי כרתים, בצעו הזמנה עצמאית של טיסה לכרתים וחסיכו את עמלות הטיפול של סוכנסי הנסיעות בסך של 19$ לכל כרטיס טיסה || ראו טיסה לכרתים 


 מפת אתר כרתים

צרו איתנו קשר

להמלצה על מלונות, וילות, דילים מיוחדים ומבצעים בכרתים. השירות ללא תשלום.

 

 

 


 


 


 

 

 

 

crete.co.il is part of israel-greece.com network, contact us: [email protected]
למקסימום מידע והמלצות אובייקטיביות מהמקצוענים ליוון בישראל, כנסו לאתר יוון והאיים ראו גם את האיים  כרתים  מיקונוס  סיציליה   

Zamir Sivan CEO